دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر

دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه

محیط آماده رندر دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر
دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر

مجموعه دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا دانلود رندر ساختمان تجاری اداری به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این دانلود رندر ساختمان تجاری اداری غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این دانلود رندر ساختمان تجاری اداری را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 2010 به بعد
موتور رندرV-ray 2.0 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی16GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)360 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده733 مگا بایت
قیمت5699 تومان
دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه مدل آماده رندر | دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه | محیط آماده رندر دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو دانلود رندر ساختمان تجاری اداری در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید کنار رودخانه را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
دانلود صحنه ساختمان تجاری اداری مجتمع خرید رودخانه آماده رندر
میزان رضایت از محصول
41star1star1star1stargray