دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر

دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید

محیط آماده رندر دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر
دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر

مجموعه دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا دانلود رندر شرکت تجاری به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این دانلود رندر شرکت تجاری غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این دانلود رندر شرکت تجاری را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 2010 به بعد
موتور رندرV-ray 2.0 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی16GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)132 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده363 مگا بایت
قیمت5299 تومان
دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر | دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید | محیط آماده رندر دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو دانلود رندر شرکت تجاری در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
دانلود صحنه شب شرکت تجاری ساختمان مرکز خرید مدل آماده رندر
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star