صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور

صحنه اتاق نشیمن مدرن

محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور
صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور

مجموعه صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه اتاق نشیمن مدرن را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر اتاق نشیمن مدرن به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه اتاق نشیمن مدرن را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر اتاق نشیمن مدرن غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور صرف کنید. فقط این رندر اتاق نشیمن مدرن را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خواهد شد. با ما به روز باشید!
Archinteriors جلد 37 شامل 10 صحنه های بافت به طور کامل از فضای داخلی خانه. هر صحنه برای رندر با متریال های حرفه ای و نورپردازی آماده است. صحنه تنها برای V-ray با 3dsmax آماده شده است. تمام رندرهای ارائه شده با postproduction هستند. شما می توانید ارائه می خام در پی دی اف نمونه زیر را بررسی کنید. فایل های PSD گنجانده شده است. مشخصات سیستم توصیه شده: پشتیبانی از چهار هسته کامپیوتر با 8 گیگابایت رم و 64 بیتی سیستم. اگر شما مشکلات را به صرفه جویی و یا صحنه دوباره باز شما نیاز به بروز رسانی خود PhysX برنامه های افزودنی یادگیری بیشتر در مورد آن در اینجا

جدول مشخصات صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور
نرم افزارتری دی مکس 2011 به بعد
موتور رندرV-ray 2.0 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی8GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)260 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده1014 مگا بایت
قیمت6099 تومان
صحنه اتاق نشیمن مدرن کف پارکت مبل راحتی بالش گل گلدان آباژور | صحنه اتاق نشیمن مدرن | محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر اتاق نشیمن مدرن در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه اتاق نشیمن مدرن را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
صحنه اتاق نشیمن مدرن پارکت مبل بالش گل گلدان آباژور آماده رندر
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star