صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن فرش پرزدار تلویزیون ال سی دی لوستر قاب عکس گلدان مدل آماده رندر

صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن

محیط آماده رندر صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن فرش پرزدار تلویزیون ال سی دی لوستر قاب عکس گلدان مدل آماده رندر
صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن فرش پرزدار تلویزیون ال سی دی لوستر قاب عکس گلدان مدل آماده رندر

مجموعه صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن فرش پرزدار تلویزیون ال سی دی لوستر قاب عکس گلدان مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر اتاق پذیرایی تلویزیون به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن فرش پرزدار تلویزیون ال سی دی لوستر قاب عکس گلدان مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر اتاق پذیرایی تلویزیون غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا شما تا کنون تعجب که چگونه می کند برای حرفه ای از مجموعه ای به بالا از رندر رزولوشن بالا و آماده خروجی نهایی رندرینگ؟ این مجموعه به شما می دهد این احتمال است. نگاه چگونه آن را از پشت صحنه نگاه کنید.خرید این مجموعه دی وی دی و یادگیری ارائه تجاری تنظیم کردن. اطمینان در ارتباط با پول از تجسماتی های حرفه ای به. این مجموعه14 متشکل از یک صحنه های تجسم بافت و متریال و تکسچر داده شده آماده نمایش داده شود. فقط خرید و رندر را کلیک کنید.!

جدول مشخصات صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن فرش پرزدار تلویزیون ال سی دی لوستر قاب عکس گلدان مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 9 (2006 به بعد)
موتور رندرV-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشنندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Core Duo
میزان رم پیشنهادی4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)22.2 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده142 مگا بایت
قیمت2699 تومان
صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن فرش پرزدار تلویزیون ال سی دی لوستر قاب عکس گلدان مدل آماده رندر | صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن | محیط آماده رندر صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر اتاق پذیرایی تلویزیون در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن مدرن را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
صحنه اتاق پذیرایی تلویزیون نشیمن فرش پرزدار گلدان مدل آماده رندر
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star