صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر

صحنه رستوران کافی شاپ مدرن

محیط آماده رندر صحنه رستوران کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر
صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر
صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر
صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر

مجموعه صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه رستوران کافی شاپ مدرن را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه رستوران کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر کافی شاپ مدرن به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه رستوران کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه رستوران کافی شاپ مدرن را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه رستوران کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر کافی شاپ مدرن غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا شما تا کنون تعجب که چگونه می کند برای حرفه ای از مجموعه ای به بالا از رندر رزولوشن بالا و آماده خروجی نهایی رندرینگ؟ این مجموعه به شما می دهد این احتمال است. نگاه چگونه آن را از پشت صحنه نگاه کنید. خرید این مجموعه سی دی و یاد بگیرند رندر تجاری تنظیم کردن. اطمینان در ارتباط با پول از تجسماتی های حرفه ای به.این مجموعه6 شامل یک صحنه تجسم بافت و متریال و تکسچر داده شده آماده نمایش داده شود. فقط خرید و رندر را کلیک کنید.!

جدول مشخصات صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 8 (2005 به بعد)
موتور رندرV-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین3
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشنندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Core Duo
میزان رم پیشنهادی4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)10 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده106 مگا بایت
قیمت3299 تومان
صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس بار کاپوچینو کافی میکر مدل آماده رندر | صحنه رستوران کافی شاپ مدرن | محیط آماده رندر صحنه رستوران کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر کافی شاپ مدرن در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه رستوران کافی شاپ مدرن را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
صحنه رستوران کافی شاپ مدرن پاریس کاپوچینو مدل آماده رندر
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star