صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر

صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن

محیط آماده رندر صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر
صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر

مجموعه صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر شرکت تجاری نور پردازی شب به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر شرکت تجاری نور پردازی شب غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این رندر شرکت تجاری نور پردازی شب را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خوواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 9 (2006 به بعد)
موتور رندرV-ray 1.5 SP1 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشنندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Core Duo
میزان رم پیشنهادی4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)15.9 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده101 مگا بایت
قیمت3599 تومان
صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن مدل آماده رندر | صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن | محیط آماده رندر صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر شرکت تجاری نور پردازی شب در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
صحنه شرکت تجاری نور پردازی شب غروب خیابان آسفالت بلوار چمن آماده رندر
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star