صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه مدل آماده رندر

صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه

محیط آماده رندر صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه مدل آماده رندر
صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه مدل آماده رندر

مجموعه صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر مرکز خرید به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر مرکز خرید غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا تا کنون فکر چگونه حرفه ای مجموعه ای از رندر رزولوشن بالا و آماده خروجی نهایی رندرینگ؟ این مجموعه به شما می دهد این احتمال است. نگاه چگونه آن را از پشت صحنه نگاه کنید.خرید این مجموعه دی وی دی و یادگیری ارائه تجاری تنظیم کردن. اطمینان در ارتباط با پول از تجسماتی های حرفه ای به. این مجموعه جلد. 24 متشکل از یک صحنه های تجسم بافت و متریال و تکسچر داده شده آماده نمایش داده شود. فقط خرید و رندر را کلیک کنید.!

جدول مشخصات صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 2009 به بعد
موتور رندرV-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Core Duo
میزان رم پیشنهادی4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)74.8 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده129 مگا بایت
قیمت3199 تومان
صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه مدل آماده رندر | صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه | محیط آماده رندر صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر مرکز خرید در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
صحنه فضای عمومی کف سرامیک مرکز خرید ایستگاه قطار مترو فرودگاه
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star