صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر

صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه

محیط آماده رندر صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر
صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر

مجموعه صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر دیوار سنگی لندسکیپ به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر دیوار سنگی لندسکیپ غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این رندر دیوار سنگی لندسکیپ را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خوواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 8 (2005 به بعد)
موتور رندرV-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشنندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Core Duo
میزان رم پیشنهادی4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)55.9 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده193 مگا بایت
قیمت3599 تومان
صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه مدل آماده رندر | صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه | محیط آماده رندر صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر دیوار سنگی لندسکیپ در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ چمن گل گیاه را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
صحنه ویلا استخر روباز دیوار سنگی لندسکیپ گل گیاه آماده رندر
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star