صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر

صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی

محیط آماده رندر صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر
صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر
صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر

مجموعه صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر ویلا پارکینگ نما سیمان به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر ویلا پارکینگ نما سیمان غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این رندر ویلا پارکینگ نما سیمان را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خوواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 2008 به بعد
موتور رندرV-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشنندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Core Duo
میزان رم پیشنهادی4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)90.7 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده293 مگا بایت
قیمت3699 تومان
صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی مدل آماده رندر | صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی | محیط آماده رندر صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر ویلا پارکینگ نما سیمان در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید
نظرات
تاریخ ثبت نظر
محصول نظر داده شده
صحنه ویلا پارکینگ نما سیمان کف آسفالت ماشین آئودی آماده رندر
میزان رضایت از محصول
51star1star1star1star1star