دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری

دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن

محیط آماده رندر دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری
دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری
دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری

مجموعه دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا دانلود رندر فروشگاه بوتیک به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این دانلود رندر فروشگاه بوتیک غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری صرف کنید. فقط این دانلود رندر فروشگاه بوتیک را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری
نرم افزارتری دی مکس 2011 به بعد
موتور رندرV-ray 2.0 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی8GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)117 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده364 مگا بایت
قیمت39999 تومان
دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن مدل آماده رندر تری دی مکس وی ری | دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن | محیط آماده رندر دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو دانلود رندر فروشگاه بوتیک در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی دانلود رندر فروشگاه بوتیک لوازم دکوری مجسمه کافی شاپ مدرن را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید