صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی شمع جاشمعی لوستر میز چوبی مدل آماده رندر

صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی

محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی شمع جاشمعی لوستر میز چوبی مدل آماده رندر
صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی شمع جاشمعی لوستر میز چوبی مدل آماده رندر

مجموعه صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی شمع جاشمعی لوستر میز چوبی مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی شمع جاشمعی لوستر میز چوبی مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا شما همیشه می خواستم به ایجاد تفاسیر بیرونی حرفه ای؟ آیا می دانید که چگونه به استفاده از نورپردازی با خورشید در وی ری ها، نورپردازی آسمان در وی ری و دوربین وی ری در تری دی استودیو مکس؟ آیا شما تا به حال مشکلات با ترکیب؟این مجموعه تمام مشکلات خود را به پایان خواهد رسید. نگاهی به در این یک صحنه به طور کامل بافت با shader های حرفه ای و نورپردازی آماده ارائه است. دریافت نمونه کارها خود و پیوستن به بازار CG.

جدول مشخصات صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی شمع جاشمعی لوستر میز چوبی مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 2009 به بعد
موتور رندرV-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی8GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)141 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده481 مگا بایت
قیمت19999 تومان
صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی شمع جاشمعی لوستر میز چوبی مدل آماده رندر | صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی | محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
نتایج جستجو در گوگل برای رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی
نتایج جستجو در یاهو برای رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی
نتایج جستجو در بینگ برای رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی
نتایج جستجو در یاندکس برای رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی
نتایج جستجو در اسک برای رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی
نتایج جستجو در داگ پایل برای رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی
نتایج جستجو در داک داک گو برای رندر اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی
صفحه اختصاصی صحنه اتاق نشیمن مبل دکوراسیون ایرانی را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید