صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل آباژور مبل گل دسته گل مدل آماده رندر

صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل

محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل آباژور مبل گل دسته گل مدل آماده رندر
صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل آباژور مبل گل دسته گل مدل آماده رندر

مجموعه صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل آباژور مبل گل دسته گل مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر اتاق نشیمن پذیرایی به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل آباژور مبل گل دسته گل مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر اتاق نشیمن پذیرایی غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا تا به حال می خواستم به تفاسیر داخلی حرفه ای؟ آیا می دانید چگونه به استفاده از نورپردازی با خورشید در وی ری، نورپردازی آسمان در وی ری و دوربین وی ری در تری دی استودیو مکس؟ آیا تا به حال مشکلات با ترکیب به حال؟ آماده رندر تمام مشکلات خود را به پایان خواهد رسید. نگاهی به این یک صحنه به طور کامل بافت با shader های حرفه ای و ligthing آماده میشوند. دریافت نمونه کارها خود و پیوستن به بازار CG.

جدول مشخصات صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل آباژور مبل گل دسته گل مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 2011 به بعد
موتور رندرV-ray 2.0 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی8GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)225 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده728 مگا بایت
قیمت29999 تومان
صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل آباژور مبل گل دسته گل مدل آماده رندر | صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل | محیط آماده رندر صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر اتاق نشیمن پذیرایی در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه اتاق نشیمن پذیرایی کلاسیک استیل را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید