صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ چهار طبقه فضای عمومی مدل آماده رندر

صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ

محیط آماده رندر صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ چهار طبقه فضای عمومی مدل آماده رندر
صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ چهار طبقه فضای عمومی مدل آماده رندر

مجموعه صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ چهار طبقه فضای عمومی مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر فروشگاه پاساژ به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ چهار طبقه فضای عمومی مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر فروشگاه پاساژ غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا تا کنون فکر چگونه حرفه ای مجموعه ای از رندر رزولوشن بالا و آماده خروجی نهایی رندرینگ؟ این مجموعه به شما می دهد این احتمال است. نگاه چگونه آن را از پشت صحنه نگاه کنید.خرید این مجموعه دی وی دی و یادگیری ارائه تجاری تنظیم کردن. اطمینان در ارتباط با پول از تجسماتی های حرفه ای به. این مجموعه جلد. 19 متشکل از یک صحنه های تجسم بافت و متریال و تکسچر داده شده آماده نمایش داده شود. فقط خرید و رندر را کلیک کنید.!

جدول مشخصات صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ چهار طبقه فضای عمومی مدل آماده رندر
نرم افزار تری دی مکس 2008 به بعد
موتور رندر V-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین 1
متریال دارد
تکسچر دارد
مش -وی-ری-
تعداد پلی گون -پلیگون-
تعداد ورتکس -ورتکس-
پست پروداکشن دارد
سی پی یو پیشنهادی Intel Core Duo
میزان رم پیشنهادی 4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده) 54.3 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده 174 مگا بایت
قیمت 9999 تومان
صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ چهار طبقه فضای عمومی مدل آماده رندر | صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ | محیط آماده رندر صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر فروشگاه پاساژ در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه تجاری مرکزخرید فروشگاه پاساژ را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید