صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر

صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی

محیط آماده رندر صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر
صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر
صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر

مجموعه صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر خانه کامل منزل نشیمن به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر خانه کامل منزل نشیمن غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا تا کنون فکر چگونه حرفه ای مجموعه ای از رندر رزولوشن بالا و آماده خروجی نهایی رندرینگ؟ این مجموعه به شما می دهد این احتمال است. نگاه چگونه آن را از پشت صحنه نگاه کنید.خرید این مجموعه دی وی دی و یادگیری ارائه تجاری تنظیم کردن. اطمینان در ارتباط با پول از تجسماتی های حرفه ای به. این مجموعه جلد. 27 متشکل از یک صحنه های تجسم بافت و متریال و تکسچر داده شده آماده نمایش داده شود. فقط خرید و رندر را کلیک کنید.!

جدول مشخصات صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر
نرم افزارتری دی مکس 2010 به بعد
موتور رندرV-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین3
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی8GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)359 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده736 مگا بایت
قیمت19999 تومان
صحنه خانه کامل منزل کف چوب پارکت نشیمن پذیرایی شومینه سقف شیروانی مبل تلویزیون آشپزخانه لوستر مدل آماده رندر | صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی | محیط آماده رندر صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر خانه کامل منزل نشیمن در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه خانه کامل منزل نشیمن پذیرایی سقف شیروانی را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید