صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه

صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون

محیط آماده رندر صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه
صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه

مجموعه صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر زیر شیروانی اتاق تلویزیون به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر زیر شیروانی اتاق تلویزیون غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه صرف کنید. فقط این رندر زیر شیروانی اتاق تلویزیون را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خواهد شد. با ما به روز باشید!
Archinteriors جلد 37 شامل 10 صحنه های بافت به طور کامل از فضای داخلی خانه. هر صحنه برای رندر با متریال های حرفه ای و نورپردازی آماده است. صحنه تنها برای V-ray با 3dsmax آماده شده است. تمام رندرهای ارائه شده با postproduction هستند. شما می توانید ارائه می خام در پی دی اف نمونه زیر را بررسی کنید. فایل های PSD گنجانده شده است. مشخصات سیستم توصیه شده: پشتیبانی از چهار هسته کامپیوتر با 8 گیگابایت رم و 64 بیتی سیستم. اگر شما مشکلات را به صرفه جویی و یا صحنه دوباره باز شما نیاز به بروز رسانی خود PhysX برنامه های افزودنی یادگیری بیشتر در مورد آن در اینجا

جدول مشخصات صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه
نرم افزارتری دی مکس 2011 به بعد
موتور رندرV-ray 2.0 به بالا
تعداد دوربین1
متریالدارد
تکسچردارد
مش-وی-ری-
تعداد پلی گون-پلیگون-
تعداد ورتکس-ورتکس-
پست پروداکشندارد
سی پی یو پیشنهادیIntel Quad Core
میزان رم پیشنهادی8GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده)356 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده881 مگا بایت
قیمت29999 تومان
صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون مبل کامپیوتر مک میز مطالعه | صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون | محیط آماده رندر صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر زیر شیروانی اتاق تلویزیون در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه زیر شیروانی اتاق تلویزیون را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید