صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر

صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی

محیط آماده رندر صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر
صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر

مجموعه صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر شهر سیدنی کنار دریا به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر شهر سیدنی کنار دریا غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این رندر شهر سیدنی کنار دریا را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خوواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر
نرم افزار تری دی مکس 9 (2006 به بعد)
موتور رندر V-ray 1.5 SP1 به بالا
تعداد دوربین 1
متریال دارد
تکسچر دارد
مش -وی-ری-
تعداد پلی گون -پلیگون-
تعداد ورتکس -ورتکس-
پست پروداکشن ندارد
سی پی یو پیشنهادی Intel Core Duo
میزان رم پیشنهادی 4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده) 133 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده 594 مگا بایت
قیمت 9999 تومان
صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی مدل آماده رندر | صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی | محیط آماده رندر صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر شهر سیدنی کنار دریا در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه شهر سیدنی کنار دریا ساختمان منحنی را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید