صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر

صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل

محیط آماده رندر صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر
صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر

مجموعه صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر لندن برج آسمان خراش جرثقیل به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر لندن برج آسمان خراش جرثقیل غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این رندر لندن برج آسمان خراش جرثقیل را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خوواهد شد. با ما به روز باشید!

جدول مشخصات صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر
نرم افزار تری دی مکس 2009 به بعد
موتور رندر MentalRay منتال ری
تعداد دوربین 1
متریال دارد
تکسچر دارد
مش -وی-ری-
تعداد پلی گون -پلیگون-
تعداد ورتکس -ورتکس-
پست پروداکشن ندارد
سی پی یو پیشنهادی Intel Quad Core
میزان رم پیشنهادی 4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده) 210 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده 905 مگا بایت
قیمت 19999 تومان
صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل مدل آماده رندر | صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل | محیط آماده رندر صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر لندن برج آسمان خراش جرثقیل در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه شهر لندن برج آسمان خراش جرثقیل را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید