صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین مدل آماده رندر

صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین

محیط آماده رندر صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین مدل آماده رندر
صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین مدل آماده رندر

مجموعه صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر مرکزخرید فروشگاه به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر مرکزخرید فروشگاه غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
آیا تا کنون فکر چگونه حرفه ای مجموعه ای از رندر رزولوشن بالا و آماده خروجی نهایی رندرینگ؟ این مجموعه به شما می دهد این احتمال است. نگاه چگونه آن را از پشت صحنه نگاه کنید.خرید این مجموعه دی وی دی و یادگیری ارائه تجاری تنظیم کردن. اطمینان در ارتباط با پول از تجسماتی های حرفه ای به. این مجموعه جلد. 24 متشکل از یک صحنه های تجسم بافت و متریال و تکسچر داده شده آماده نمایش داده شود. فقط خرید و رندر را کلیک کنید.!

جدول مشخصات صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین مدل آماده رندر
نرم افزار تری دی مکس 2009 به بعد
موتور رندر V-ray 1.5 به بالا
تعداد دوربین 1
متریال دارد
تکسچر دارد
مش -وی-ری-
تعداد پلی گون -پلیگون-
تعداد ورتکس -ورتکس-
پست پروداکشن دارد
سی پی یو پیشنهادی Intel Core Duo
میزان رم پیشنهادی 4GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده) 93.1 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده 249 مگا بایت
قیمت 19999 تومان
صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین مدل آماده رندر | صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین | محیط آماده رندر صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر مرکزخرید فروشگاه در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه فضای تجاری مرکزخرید فروشگاه ویترین را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید