صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر

صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ

محیط آماده رندر صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

پل های ارتباطی ما و شما تلفن 09124028160 و ایمیل info@memarimodel.com
Contact us by phone +98-9124028160 and by mail info@memarimodel.com

صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر
صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر

مجموعه صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر یکی از بهترین صحنه ها و محیط های آماده رندر است که در کار طراحی، مدلسازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک صحنه محیط صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ را از اول مدلسازی، تکسچرینگ، دوربین گذاری، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید.
فقط محیط آماده رندر صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کرده، اندکی تغییرات لازم را در صورت لزوم انجام دهید تا رندر ویلا استوایی به صحنه دلخواه شما نزدیک شود. با خیال راحت رندر بگیرید!
برای کسانی که اندیشه ای به وسعت آینده دارند می توانیم این پیشنهاد را بکنیم که محیط آماده رندر صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل را دانلود کنید، با خیال راحت دوربین خود را در حالت انیمیشن قرار دهید و یک انیمیشن واقعی از صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ را بجای روش سنتی “تک فریم” تحویل دهید. از امروز ابتکار به دست شماست!
هر محیط آماده رندر صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل متشکل از تعدادی مدل است که طرز قرار گرفتن آنها نسبت به یکدیگر و چگونهٔ طرح‌بندی فضا را مشخص می‌کند و رابطهٔ فضایی بین اشیا شامل مکان و اندازه را تعریف می‌کند. شما می توانید به راحتی هریک از این مدل ها را صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر جدا کرده و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود به راحتی بیافزایید.
در این رندر ویلا استوایی غیر از مدل ها دوربین ها منابع نور، جلوه های ویژه و اشیاء کمکی را نیز می توان در یک صحنه قرار داد. که شما به راحتی از همه این ها می توانید استفاده کنید.
از این به بعد پا را از این هم می توانید فراتر بگذارید. دیگر لازم نیست هزینه و زمان زیادی برای یادگیری نورپردازی و رندرینگ صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر صرف کنید. فقط این رندر ویلا استوایی را بخرید و خودتان یاد بگیرید که چگونه می توانید نورپردازی و تنظیمات رندر را یادبگیرید.
محیط و صحنه های آماده رندر، فضایی است با تنظیمات انجام شده از قبل، متریال های بسیار حرفه ای ساخته شده، تکسچرهای با رزولوشن بالا، فضای نورپردازی شده حرفه ای، ترکیبی از بهترین مدل ها و رنگ ها در علم معماری و دکوراسیون داخلی که به راحتی در اختیار شما قرار گرفته است. با این مجموعه ها زمان شما فقط صرف تغییرات جزئی خواهد شد. با ما به روز باشید!
Archexteriors جلد. 23 شامل 10 صحنه های بیرونی به طور کامل بافت از خیابان های میامی. هر صحنه آماده رندر با shader های حرفه ای و روشنایی است.
همه صحنه ها برای V-ray را 2.0 با 3dsmax 2011 (یا بالاتر) آماده شده است.
همه ارائه ارائه با postproduction هستند. فایل های PSD شامل می شود.
توصیه مشخصات سیستم: چهار هسته ای PC با 16GB حافظه RAM و 64bit به سیستم

جدول مشخصات صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر
نرم افزار تری دی مکس 2011 به بعد
موتور رندر V-ray 2.0 به بالا
تعداد دوربین 1
متریال دارد
تکسچر دارد
مش -وی-ری-
تعداد پلی گون -پلیگون-
تعداد ورتکس -ورتکس-
پست پروداکشن دارد
سی پی یو پیشنهادی Intel Quad Core
میزان رم پیشنهادی 16GB
حجم فایل دانلودی شما (فشرده شده) 1096 مگا بایت
حجم فایل فشرده نشده 2417 مگا بایت
قیمت 29999 تومان
صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ مدل آماده رندر | صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ | محیط آماده رندر صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ با متریال تکسچر تنظیمات رندر کامل

لینک ها و سایت های مرتبط و مشابه
نتایج جستجو رندر ویلا استوایی در رایج ترین موتورهای جستجو در زیر می بینید
صفحه اختصاصی صحنه ویلا استوایی نما نئوکلاسیک استخر درخت خرما لندسکیپ را در رایج ترین صفحات اجتماعی در زیر می بینید